Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #358590Ha így marad a kinti könyv, na meg az eladók is úgy akarják, akkor 9 felett zár remélem és elmondhatjuk, hogy a 2000-es szintet (talán) végre hátrahagytuk!
2000-es szinttel, gondolok a 2000 alá benézés lehetőségére!