Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358590

Ha így marad a kinti könyv, na meg az eladók is úgy akarják, akkor 9 felett zár remélem és elmondhatjuk, hogy a 2000-es szintet (talán) végre hátrahagytuk!

2000-es szinttel, gondolok a 2000 alá benézés lehetőségére!