Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #358582

Sziasztok!

Melyik tőzsdén kerül 9,5 gondolom euróba és mi ez a nagy izgalom.

Súgtak nekem a közgyűlés talán 24-én lesz, erre a nagy izgalom?