Re: nincs cím 2011. március 7. 15:37 pepe01 Előzmény: #358582 Sziasztok! Melyik tőzsdén kerül 9,5 gondolom euróba és mi ez a nagy izgalom. Súgtak nekem a közgyűlés talán 24-én lesz, erre a nagy izgalom?