Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

én kis long. De hatival …

#330363 kissat

én kis long. De hatival eddig inkább buktam mint nyertem.

Re: nincs cím

#330347 Amatoregy Előzmény: #330346

az én 0-pozimmal szemben többet hoz. Mondjuk már nem is nagyon akartam 12-ben kereskedni...

Re: nincs cím

#330346 Kissherceg Előzmény: #330345

dehogy... csütörtökön is 250ponttal lejjebb adtam rá, nem beszélve péntekről, ahol detto... gyász

Re: nincs cím

#330344 Kissherceg Előzmény: #330342

így van, ezért vagyok valag shortban... Nehéz q1 tervezés mellett shortokat építeni... :)

stop? nem szeretnék róla beszélni, mert magam zárnék lejjebb :)) 22kig már nem kellene elmenni 21500 fölé ne kerüljünk :)

Re: nincs cím

#330326 Alex74 Előzmény: #330259

Ricsi, mindig elfelejted, hogy nem tudok úgy pozit nyitni ahogy szeretnék, amúgy így kellett volna.

Meló mellett nem lehet csak úgy ide-oda bővítgetni

Re: nincs cím

#330311 Ricsi Előzmény: #330285

Persze hogy fog, de szerintem visszamegyünk valameddig, akár 22K-ig is. Ha nem, akkor sem leszek elkeseredve, max kimaradt párszáz pont.

Henci, Waszeitung és én rutinból nyitunk shortot, ha úgy látjuk, érdemes. És általában úgy látjuk, akármi is történik a piacon :D

a nyitás utáni visszapat…

#330292 _pda_

a nyitás utáni visszapattanás után beraktam 2k longot 21070 limitre, bízván egy esetleges résbetöltésre, nem annyira jött be :)

Re: nincs cím

#330285 matgab Előzmény: #330262

na, most hogy megszondáztam az utolsó 6 oldal beírásait és mindenki zárta már a shortjait én megnyugodtam, hogy nem voltam gépközelben pénteken.

Tehát ha mindenki (Budfox nem számít, mert ő még a saját koporsóját is 20 cm-rel shortabbra fogja venni, mint amilyen kell neki) zárta a shortot, akkor ez még esni fog...

Re: nincs cím

#330259 Ricsi Előzmény: #330258

mert nem bővítesz rendesen :)

Adnál hatit mondjuk harmad pénzen 23K-n, aztán ugyanannyit 22K-n, aztán ugyanannyit 21K-n, majd 20K-n már az eddigi nyerődből. És máris nem csak full tőkével, hanem még a nyereségből is poziban vagy. Velem ez történt pénteken :)

Re: nincs cím

#330255 Amatoregy Előzmény: #330253

Neked is. Erre mondom, hogy full tőke long és short többet visz mint hoz. Mert erre igazán ritkán lehet beletrafálni.... :DD