Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #330258mert nem bővítesz rendesen :)
Adnál hatit mondjuk harmad pénzen 23K-n, aztán ugyanannyit 22K-n, aztán ugyanannyit 21K-n, majd 20K-n már az eddigi nyerődből. És máris nem csak full tőkével, hanem még a nyereségből is poziban vagy. Velem ez történt pénteken :)