Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #330253

Neked is. Erre mondom, hogy full tőke long és short többet visz mint hoz. Mert erre igazán ritkán lehet beletrafálni.... :DD