Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Alex74 Előzmény: #330259

Ricsi, mindig elfelejted, hogy nem tudok úgy pozit nyitni ahogy szeretnék, amúgy így kellett volna.

Meló mellett nem lehet csak úgy ide-oda bővítgetni