Re: nincs cím 2010. november 27. 19:27 Alex74 Előzmény: #330259 Ricsi, mindig elfelejted, hogy nem tudok úgy pozit nyitni ahogy szeretnék, amúgy így kellett volna. Meló mellett nem lehet csak úgy ide-oda bővítgetni