Re: nincs cím
matgab Előzmény: #330262na, most hogy megszondáztam az utolsó 6 oldal beírásait és mindenki zárta már a shortjait én megnyugodtam, hogy nem voltam gépközelben pénteken.
Tehát ha mindenki (Budfox nem számít, mert ő még a saját koporsóját is 20 cm-rel shortabbra fogja venni, mint amilyen kell neki) zárta a shortot, akkor ez még esni fog...