Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #330285

Persze hogy fog, de szerintem visszamegyünk valameddig, akár 22K-ig is. Ha nem, akkor sem leszek elkeseredve, max kimaradt párszáz pont.

Henci, Waszeitung és én rutinból nyitunk shortot, ha úgy látjuk, érdemes. És általában úgy látjuk, akármi is történik a piacon :D