Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #330342

így van, ezért vagyok valag shortban... Nehéz q1 tervezés mellett shortokat építeni... :)

stop? nem szeretnék róla beszélni, mert magam zárnék lejjebb :)) 22kig már nem kellene elmenni 21500 fölé ne kerüljünk :)