A tegnapi napból totálisan kimaradtam, mert tudtam, hogy nem leszek, ezért csütörtökön lezártam minden shortot, csak 1-1 konti longot tartottam meg próba szerencse alapon. Sikerült a céláramig kitartani, a fene sem gondolta, hogy ez lesz. Tehát nem érzem magam rosszul emiatt.
11 körül hívott Hathor, figyelmeztetett az állapotokra, mert visszaolvasta a pozijaimat.
Nagyon jól esett a figyelmessége, örülök, hogy egy ilyen társaság tagja lehetek :o)
Otp longomon a stop 4800-on volt, ahogy látom 12 ft-tal felette fordult, Ecomat még 97-95 között kiszórtam csütörtökön kis nyerőben.
Visszaolvasni nem tudtam a sokszáz hozzászólást, majd pótolom.
Kellemes 7végét!