Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329247 kelvin Előzmény: #329246

sztem meg a totális összeomlás nem lesz 1-2 éven belül

addig csak ilyen esések visszarántások lesznek, majd 2-3 elteltével, mikor már nem lesz fenntartható ez a káosz

tévedés joga fenntartva, de most ezt látom a legvalószínűbbnek

Re: nincs cím

#329246 BudFox Előzmény: #329240

2-3 év múlva ?

de hisz azt se tudjuk hogy mi lesz tavasszal....bármi megtörténhet kis hazánkkal...természeti katasztrófa...gazdasági katasztrófa...vagy netán mindenki Happy up hangulat..és elszállnuk 30.000 -re

Re: nincs cím

#329240 kelvin Előzmény: #329225

sokat akar a szarka!!!

Vannak határok amit nem lépek át, csak a bentlévővel kereskedek. Majd ha tényleg beindul a nagy lejtmenet. 2-3 év múlva. Lufipukkanásra teszem most félre amit félretehetek :-D

Re: nincs cím

#329227 akpo7 Előzmény: #329219

Aaaah, most nyero szeriaban vagy, esni fogunk!

Tegnap arra nyitottam longot, h. zartad a shortot. 200 pont nyeroben zarhattam volna reggel. :) Mas kerdes, h. stopot raktam ra es kevesebb nyerovel zartam.

Re: nincs cím

#329225 BudFox Előzmény: #329205

És ha kijön a hír esetleg hogy leminősítenek minket..akkor van még otthon pénz. azt is beteszem, és full shortban leszek :-))

Re: nincs cím

#329224 Fornit Előzmény: #329219

Én is shortot nyitni szeretnék hasonló okból, de nyitás után látva a relative gyenge eladói oldalt és a sok vételi ajánlatot feljebb álltam. Remélem majd holnap azért összejön fentebbről, 22k alatti shortokból eddig nem sok szépet lehetett kihozni.

Re: nincs cím

#329222 Csilla76 Előzmény: #329218

hát ez van:-), tegnap sajnálattal láttam, hogy nem emelkedünk a nyugattal:-(, de ma is lentebb vagyunk..azért még egy kicsit reménykedek, aztán majd feladom:-)

Re: nincs cím

#329219 matgab Előzmény: #329200

minden esély megvan rá.

Nagyméretű short pozicíót nyitottam (MSCI jeligére)

optimista

#329217 Gmaci

én optimista vok

szerintem emelkedni fog legalább 22700-ig a napokban

Re: kl

#329214 akpo7 Előzmény: #329177

En igy jartam a tegnapi longjaimmal. Lentebb mar irtam. Aztan persze stop kiutes es kis nyero, de az legalabb +...

Most shortok vannak nalam is, de az regebbi pakk. Remelem, hizik rajta a nyero hamarosan.

Re: nincs cím

#329199 BudFox Előzmény: #329197

Na Buxunk szépen kezdi megint megadni magát...Egonnak tényleg igaza lesz : Minden emelkedést most a short bővítésre kell kihasználni..

Én majd akkor adok rá ha töri a 21850 -es támaszt.és forgalommal elkezd zuhanni...vagy Nyugaton beindul a zuhanás éppen akkor...

Re: kl

#329177 kelvin Előzmény: #329170

beszállhatnának igazán

tele vagyok shorttal, de ma nem sikerült rányitnom, azt hittem legalább a hati felnéz 200-ra ott vártam kis meglepetéssel :-)

Bevertem a karót, de meg sem próbálták kíhúzni! :)