Re: nincs cím 2010. november 25. 10:50 BudFox Előzmény: #329114 Nocsak... a BP nél is divat a Magyar offsohre cég ? :DDD Biztos a magas adók miatt olyan vonzó a magyar offshore cég..mert a haszon nagy részét az ezerfajta adók között le lehet írni hatékonyan .-)) háhá