Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329114

Nocsak... a BP nél is divat a Magyar offsohre cég ? :DDD

Biztos a magas adók miatt olyan vonzó a magyar offshore cég..mert a haszon nagy részét az ezerfajta adók között le lehet írni hatékonyan .-)) háhá