Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #329219

Aaaah, most nyero szeriaban vagy, esni fogunk!

Tegnap arra nyitottam longot, h. zartad a shortot. 200 pont nyeroben zarhattam volna reggel. :) Mas kerdes, h. stopot raktam ra es kevesebb nyerovel zartam.