Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: kl

kelvin Előzmény: #329170

beszállhatnának igazán

tele vagyok shorttal, de ma nem sikerült rányitnom, azt hittem legalább a hati felnéz 200-ra ott vártam kis meglepetéssel :-)

Bevertem a karót, de meg sem próbálták kíhúzni! :)