Re: kl 2010. november 25. 11:44 kelvin Előzmény: #329170 beszállhatnának igazán tele vagyok shorttal, de ma nem sikerült rányitnom, azt hittem legalább a hati felnéz 200-ra ott vártam kis meglepetéssel :-) Bevertem a karót, de meg sem próbálták kíhúzni! :)