Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #329197Na Buxunk szépen kezdi megint megadni magát...Egonnak tényleg igaza lesz : Minden emelkedést most a short bővítésre kell kihasználni..
Én majd akkor adok rá ha töri a 21850 -es támaszt.és forgalommal elkezd zuhanni...vagy Nyugaton beindul a zuhanás éppen akkor...