Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329197

Na Buxunk szépen kezdi megint megadni magát...Egonnak tényleg igaza lesz : Minden emelkedést most a short bővítésre kell kihasználni..

Én majd akkor adok rá ha töri a 21850 -es támaszt.és forgalommal elkezd zuhanni...vagy Nyugaton beindul a zuhanás éppen akkor...