Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329240

2-3 év múlva ?

de hisz azt se tudjuk hogy mi lesz tavasszal....bármi megtörténhet kis hazánkkal...természeti katasztrófa...gazdasági katasztrófa...vagy netán mindenki Happy up hangulat..és elszállnuk 30.000 -re