Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #329225

sokat akar a szarka!!!

Vannak határok amit nem lépek át, csak a bentlévővel kereskedek. Majd ha tényleg beindul a nagy lejtmenet. 2-3 év múlva. Lufipukkanásra teszem most félre amit félretehetek :-D