980-on valami 10k állt ott, ha jól láttam. 1000-nél lehet nagy fal szvsz.
Optimista az 1000 feletti ajánlat, de végül is innen az ma csak 3%...
980-on valami 10k állt ott, ha jól láttam. 1000-nél lehet nagy fal szvsz.
Optimista az 1000 feletti ajánlat, de végül is innen az ma csak 3%...
jó jó...)
tehetnék már a csalit 80-ra..
na most elmegyek...este megnézem...
tétet tettem névérték fölé
Én is néztem, hogy milyen szépen bent álltak a pakkok vevői oldalon, venni kéne...
Az e havi faktorom eddig kiváló, csak pluszos bizniszt csináltam. :)
Ilyen se volt még.
Betették 970-re a 3k vevő csalit.
pont most töltöttem ki a megbízást, mondom csippentek még 50 körül egy kicsit erre felk.rták..., :-)
na csak hozzá kellett szólnom...
ezért nem csinálok én semmit....különös érzékkel nem látok előre..)
vagy zeeh valami faktort ragasztott rám?...))
Sőt.
Könyvön kívülről veszik.
Amit én nagyon szeretek. :-)
Árulkodó.
Forgalom is kielégítő.
Valami készül...
Bakker, mekkora altatás volt eddig, most meg meghúzták...
976
980 nagy falatnak néz ki.
Az viszont már pozitív, hogy 955-től lefelé már bent állnak a "porszívó" csomagok gyűjtögetni.
variálnak a nagyok...egy napos felhúzás után volt egy két napos felhúzás....most ismét egy napos felhúzás
Igen, így megmarad az esélye a további felfelé iránynak.
Megint kezdik a paráztatást?
952
945-ig nem látszik nagyobb védőfal a könyvben, amit ne lehetne leönteni.
Gyűjtsön egy kis erőt még. Pénteken nem nagyon szokott ez menni emlékeim szerint, de lehet, hogy a holnapi nap kivétel lesz, ha ez így megy tovább ma.
egyelőre nem merik venni...975 ellenállás
Ez egy szép nap volt.
Forgalom is tetszett, az ár is. :-)
Bika a papír. :-)
Holnap besegítek az 1000-resbe.
Jó bázist épített itt ki a névérték alatt egy komolyabb emelkedéshez.
Nagy vevő kell jöjjön bele, akkor meglehet.
Egyelőre nincs nagy vevője, de hátha megtetszik majd valakinek....
Reménykedjünk.
Most egyelőre az 1200, vagy tán akár az 1400 Ft-os szintet célozzuk meg az idén.
Utána majd meglátjuk mi lesz.
szerinted van reális esélye az 1800 körüli árfolyamnak mondjuk egy éven belül?
Még jó, hogy délután tőkét emeltem.
Lehet, hogy mellőzöm a Rábát egyelőre és ecora koncentrálok.
HA megindul (amire van esély), %-osan többet lehet vele majd fogni. Ha meg nem indul meg, akkor beszívtam és csak később tudok felszállni a Rába vonatra.
"concorde illetve a Takarékbank nagy vevő a Rábában..."
Thomass írta a PF-en.
Szépen kanyarodik a szára felfelé.
Jó lesz ez.
Valószínű, hogy működni fog a kis grafikon amit csináltunk itt rá közösen.
Legkésőbb a jövő héten reppen.
De lehet, hogy a kapzsiság elborítja az agyát valamelyiknek és már a héten... :-)
Csütörtökönként szokott szépeket menni.
Minden félévben, egyszer, egy csütörtökön. :-)