Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #313107Ez egy szép nap volt.
Forgalom is tetszett, az ár is. :-)
Bika a papír. :-)
Holnap besegítek az 1000-resbe.
Ez egy szép nap volt.
Forgalom is tetszett, az ár is. :-)
Bika a papír. :-)
Holnap besegítek az 1000-resbe.