Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #313097Jó bázist épített itt ki a névérték alatt egy komolyabb emelkedéshez.
Nagy vevő kell jöjjön bele, akkor meglehet.
Egyelőre nincs nagy vevője, de hátha megtetszik majd valakinek....
Reménykedjünk.
Most egyelőre az 1200, vagy tán akár az 1400 Ft-os szintet célozzuk meg az idén.
Utána majd meglátjuk mi lesz.