Re: nincs cím 2010. október 14. 12:00 zeeh_ Előzmény: #313474 Gyűjtsön egy kis erőt még. Pénteken nem nagyon szokott ez menni emlékeim szerint, de lehet, hogy a holnapi nap kivétel lesz, ha ez így megy tovább ma.