Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#313662 zeeh_ Előzmény: #313659

980-on valami 10k állt ott, ha jól láttam. 1000-nél lehet nagy fal szvsz.

Optimista az 1000 feletti ajánlat, de végül is innen az ma csak 3%...

Re: nincs cím

#313659 Capablanka Előzmény: #313655

jó jó...)

tehetnék már a csalit 80-ra..

na most elmegyek...este megnézem...

tétet tettem névérték fölé

Re: nincs cím

#313655 zeeh_ Előzmény: #313653

Én is néztem, hogy milyen szépen bent álltak a pakkok vevői oldalon, venni kéne...

Az e havi faktorom eddig kiváló, csak pluszos bizniszt csináltam. :)

Ilyen se volt még.

Betették 970-re a 3k vevő csalit.

Re: nincs cím

#313654 Stoki Előzmény: #313648

pont most töltöttem ki a megbízást, mondom csippentek még 50 körül egy kicsit erre felk.rták..., :-)

Re: nincs cím

#313653 Capablanka Előzmény: #313644

na csak hozzá kellett szólnom...

ezért nem csinálok én semmit....különös érzékkel nem látok előre..)

vagy zeeh valami faktort ragasztott rám?...))

Re: nincs cím

#313652 bargain_hunter Előzmény: #313645

Sőt.

Könyvön kívülről veszik.

Amit én nagyon szeretek. :-)

Árulkodó.

Forgalom is kielégítő.

Valami készül...

Re: nincs cím

#313648 zeeh_ Előzmény: #313645

Bakker, mekkora altatás volt eddig, most meg meghúzták...

976

980 nagy falatnak néz ki.

Re: nincs cím

#313645 zeeh_ Előzmény: #313644

Az viszont már pozitív, hogy 955-től lefelé már bent állnak a "porszívó" csomagok gyűjtögetni.

Re: nincs cím

#313644 Capablanka Előzmény: #313602

variálnak a nagyok...egy napos felhúzás után volt egy két napos felhúzás....most ismét egy napos felhúzás

Re: nincs cím

#313593 zeeh_ Előzmény: #313587

Megint kezdik a paráztatást?

952

945-ig nem látszik nagyobb védőfal a könyvben, amit ne lehetne leönteni.

Re: nincs cím

#313587 zeeh_ Előzmény: #313474

Gyűjtsön egy kis erőt még. Pénteken nem nagyon szokott ez menni emlékeim szerint, de lehet, hogy a holnapi nap kivétel lesz, ha ez így megy tovább ma.

Re: nincs cím

#313107 bargain_hunter Előzmény: #313097

Jó bázist épített itt ki a névérték alatt egy komolyabb emelkedéshez.

Nagy vevő kell jöjjön bele, akkor meglehet.

Egyelőre nincs nagy vevője, de hátha megtetszik majd valakinek....

Reménykedjünk.

Most egyelőre az 1200, vagy tán akár az 1400 Ft-os szintet célozzuk meg az idén.

Utána majd meglátjuk mi lesz.

Re: nincs cím

#313097 Stoki Előzmény: #313076

szerinted van reális esélye az 1800 körüli árfolyamnak mondjuk egy éven belül?

Re: nincs cím

#313094 zeeh_ Előzmény: #313076

Még jó, hogy délután tőkét emeltem.

Lehet, hogy mellőzöm a Rábát egyelőre és ecora koncentrálok.

HA megindul (amire van esély), %-osan többet lehet vele majd fogni. Ha meg nem indul meg, akkor beszívtam és csak később tudok felszállni a Rába vonatra.

"concorde illetve a Takarékbank nagy vevő a Rábában..."

Thomass írta a PF-en.

Re: nincs cím

#313076 bargain_hunter Előzmény: #313061

Szépen kanyarodik a szára felfelé.

Jó lesz ez.

Valószínű, hogy működni fog a kis grafikon amit csináltunk itt rá közösen.

Legkésőbb a jövő héten reppen.

De lehet, hogy a kapzsiság elborítja az agyát valamelyiknek és már a héten... :-)

Csütörtökönként szokott szépeket menni.

Minden félévben, egyszer, egy csütörtökön. :-)