Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #313061

Szépen kanyarodik a szára felfelé.

Jó lesz ez.

Valószínű, hogy működni fog a kis grafikon amit csináltunk itt rá közösen.

Legkésőbb a jövő héten reppen.

De lehet, hogy a kapzsiság elborítja az agyát valamelyiknek és már a héten... :-)

Csütörtökönként szokott szépeket menni.

Minden félévben, egyszer, egy csütörtökön. :-)