Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #313061Szépen kanyarodik a szára felfelé.
Jó lesz ez.
Valószínű, hogy működni fog a kis grafikon amit csináltunk itt rá közösen.
Legkésőbb a jövő héten reppen.
De lehet, hogy a kapzsiság elborítja az agyát valamelyiknek és már a héten... :-)
Csütörtökönként szokott szépeket menni.
Minden félévben, egyszer, egy csütörtökön. :-)