Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #313644na csak hozzá kellett szólnom...
ezért nem csinálok én semmit....különös érzékkel nem látok előre..)
vagy zeeh valami faktort ragasztott rám?...))
na csak hozzá kellett szólnom...
ezért nem csinálok én semmit....különös érzékkel nem látok előre..)
vagy zeeh valami faktort ragasztott rám?...))