Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #313644

na csak hozzá kellett szólnom...

ezért nem csinálok én semmit....különös érzékkel nem látok előre..)

vagy zeeh valami faktort ragasztott rám?...))