Re: nincs cím 2010. október 14. 13:25 zeeh_ Előzmény: #313653 Én is néztem, hogy milyen szépen bent álltak a pakkok vevői oldalon, venni kéne... Az e havi faktorom eddig kiváló, csak pluszos bizniszt csináltam. :) Ilyen se volt még. Betették 970-re a 3k vevő csalit.