bontogassák csak, egy téglát én is zsebre raktam, majd holnap meglátjuk mekkorát ugrunk :)
bontogassák csak, egy téglát én is zsebre raktam, majd holnap meglátjuk mekkorát ugrunk :)
ááá. ott szeretném duplázni as pakkomat és 1015-ön meg felezni :)
Megjöttek a kőművesek? :) Elkezdték apránként bontani a falat.
Inkább holnap szúrjon le 1013 után. :)
155 milla forgalom. Szép.
de ma azért leszúrhatna 950-ig :)
persze 970 felett zárjon :))
Kis szieszta után kezd újra életjeleket mutatni, 970 kikapva.
973-975 áttörése kemény diónak néz ki elsőre (kb. 12k), én holnapra várnám ezt és az 1013-as megállót.
http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20041024bakaruhaban.html
http://www.raba.hu/jarmu/katonai_jarmugyartas.html
Ezek nem a történelmével foglalkoznak de mindjárt keresem az említettet is.
Vettem akkortájt is (talán még 3000 felett is, de arra már nem emlékszem, mert akkor még nem a KBC-nél voltam), de ez a 2880-as konkrétan a győri borítás előtti napon vettem...
Be tudnád linkelni újra? Nem sok időm van keresgélni és új vagyok a topicban. Előre is köszönöm!
Szerintem nézd meg a Rába történetét leíró oldalt ...
Korábban már linkeltük páran.
Ha én miniszter lennék, egész biztosan a hazai gyártókat preferálnám minden téren (ahogy ezt teszik számos NORMÁLIS országban).
Pl. busz fronton a Credo egész jó buszokat csinál, mégis majom Demszkyék ezeket a leharcolt Vanttoolokat vették meg. BKV buszpark csere hatalmas biznisz lehetne a magyar gyártóknak.
Vajon érdeke lehet az államnak beszállni a Rábába, hogy olcsóbban gyártathasson saját részére hadi járműveket? Rába Mezőgazdasági Gép és Tank Gyár :)
http://belfold.ma.hu/tart/cikk/a/0/74075/1/belfold/Hende_Csaba_Nagyobb_hadsereg_kell
Nagyobb hadsereg - több jármű, gép, felszerelés ...
Még az idén ebben is látok valamit, ami jövőre meglepetést hoz. A fejlesztés már minden irányban elkezdődött. Túl sok a külföldön kiszuperált, itthon (és a missziókban) máig futó jármű. A kérdés a pénz. Illetve, Hende meg tudja-e szerezni és azt mire fogja fordítani. Mivel Fideszes, gondolom, az itthoni beruházásokat fogja támogatni megrendeléseivel.
Montecuccoli szerint a háborúhoz három dolog kell : pénz, pénz, pénz.
Nos, ő, a saját vagyona jó részét erre fordított, akárcsak elődje, Piccolomini ...
;)
Vegye csak. :)
Azt azonban máig nem értem, hogy amikor legutóbb elment 1136-ig, akkor az 1125-ös eladásom mi a fenéért nem teljesült, pedig bent voltam a könyvben. Ez egy olyan rejtély, amit máig nem értek, így kénytelen voltam bukóval kidobni (mert elkapott a mohóság).
970-en 5k puffancs.
Próbáld ki:
Soxor van, hogy valami nem jól jön le, mással, akkor csak az Orca segít.
Mindíg 3-4 böngivel nyomulok:
The World, Greenbrowser,-IE kompatibilis,- Netbrokipro miatt
Orca - gecko-
Chromium7 - webkit alapu.
Tehát mind a 3 nagy rendszermotorral böngicsélek, a célnak megfelelően.