Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308925

Próbáld ki:

http://www.orcabrowser.com/

Soxor van, hogy valami nem jól jön le, mással, akkor csak az Orca segít.

Mindíg 3-4 böngivel nyomulok:

The World, Greenbrowser,-IE kompatibilis,- Netbrokipro miatt

Orca - gecko-

Chromium7 - webkit alapu.

Tehát mind a 3 nagy rendszermotorral böngicsélek, a célnak megfelelően.