Re: nincs cím
wizes Előzmény: #308925Próbáld ki:
Soxor van, hogy valami nem jól jön le, mással, akkor csak az Orca segít.
Mindíg 3-4 böngivel nyomulok:
The World, Greenbrowser,-IE kompatibilis,- Netbrokipro miatt
Orca - gecko-
Chromium7 - webkit alapu.
Tehát mind a 3 nagy rendszermotorral böngicsélek, a célnak megfelelően.