Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 13:04 zeeh_ Előzmény: #308988 Kis szieszta után kezd újra életjeleket mutatni, 970 kikapva. 973-975 áttörése kemény diónak néz ki elsőre (kb. 12k), én holnapra várnám ezt és az 1013-as megállót.