Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #308957

Vajon érdeke lehet az államnak beszállni a Rábába, hogy olcsóbban gyártathasson saját részére hadi járműveket? Rába Mezőgazdasági Gép és Tank Gyár :)