Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 11:20 Bendeguz Előzmény: #308957 Vajon érdeke lehet az államnak beszállni a Rábába, hogy olcsóbban gyártathasson saját részére hadi járműveket? Rába Mezőgazdasági Gép és Tank Gyár :)