Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

GáborGábor

http://belfold.ma.hu/tart/cikk/a/0/74075/1/belfold/Hende_Csaba_Nagyobb_hadsereg_kell

Nagyobb hadsereg - több jármű, gép, felszerelés ...

Még az idén ebben is látok valamit, ami jövőre meglepetést hoz. A fejlesztés már minden irányban elkezdődött. Túl sok a külföldön kiszuperált, itthon (és a missziókban) máig futó jármű. A kérdés a pénz. Illetve, Hende meg tudja-e szerezni és azt mire fogja fordítani. Mivel Fideszes, gondolom, az itthoni beruházásokat fogja támogatni megrendeléseivel.

Montecuccoli szerint a háborúhoz három dolog kell : pénz, pénz, pénz.

Nos, ő, a saját vagyona jó részét erre fordított, akárcsak elődje, Piccolomini ...

;)