Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 10:52 Zabás Előzmény: #308914 ez itt OFF, de teljesen igazad van az FF teljesen elvesztette az előnyét az IE-vel szemben, már nem gyorsabb és nem fogyaszt kevesebbet.... :(