Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#309011 Koffein Előzmény: #309008

bontogassák csak, egy téglát én is zsebre raktam, majd holnap meglátjuk mekkorát ugrunk :)

Re: nincs cím

#309008 zeeh_ Előzmény: #309007

Megjöttek a kőművesek? :) Elkezdték apránként bontani a falat.

Inkább holnap szúrjon le 1013 után. :)

155 milla forgalom. Szép.

Re: nincs cím

#309005 zeeh_ Előzmény: #308988

Kis szieszta után kezd újra életjeleket mutatni, 970 kikapva.

973-975 áttörése kemény diónak néz ki elsőre (kb. 12k), én holnapra várnám ezt és az 1013-as megállót.

Re: nincs cím

#308971 matgab Előzmény: #308935

Vettem akkortájt is (talán még 3000 felett is, de arra már nem emlékszem, mert akkor még nem a KBC-nél voltam), de ez a 2880-as konkrétan a győri borítás előtti napon vettem...

Re: nincs cím

#308968 Bendeguz Előzmény: #308965

Be tudnád linkelni újra? Nem sok időm van keresgélni és új vagyok a topicban. Előre is köszönöm!

Re: nincs cím

#308963 zeeh_ Előzmény: #308961

Ha én miniszter lennék, egész biztosan a hazai gyártókat preferálnám minden téren (ahogy ezt teszik számos NORMÁLIS országban).

Pl. busz fronton a Credo egész jó buszokat csinál, mégis majom Demszkyék ezeket a leharcolt Vanttoolokat vették meg. BKV buszpark csere hatalmas biznisz lehetne a magyar gyártóknak.

Re: nincs cím

#308961 Bendeguz Előzmény: #308957

Vajon érdeke lehet az államnak beszállni a Rábába, hogy olcsóbban gyártathasson saját részére hadi járműveket? Rába Mezőgazdasági Gép és Tank Gyár :)

http://belfold.ma.hu/t…

#308957 GáborGábor

http://belfold.ma.hu/tart/cikk/a/0/74075/1/belfold/Hende_Csaba_Nagyobb_hadsereg_kell

Nagyobb hadsereg - több jármű, gép, felszerelés ...

Még az idén ebben is látok valamit, ami jövőre meglepetést hoz. A fejlesztés már minden irányban elkezdődött. Túl sok a külföldön kiszuperált, itthon (és a missziókban) máig futó jármű. A kérdés a pénz. Illetve, Hende meg tudja-e szerezni és azt mire fogja fordítani. Mivel Fideszes, gondolom, az itthoni beruházásokat fogja támogatni megrendeléseivel.

Montecuccoli szerint a háborúhoz három dolog kell : pénz, pénz, pénz.

Nos, ő, a saját vagyona jó részét erre fordított, akárcsak elődje, Piccolomini ...

;)

Re: nincs cím

#308954 zeeh_ Előzmény: #308948

Vegye csak. :)

Azt azonban máig nem értem, hogy amikor legutóbb elment 1136-ig, akkor az 1125-ös eladásom mi a fenéért nem teljesült, pedig bent voltam a könyvben. Ez egy olyan rejtély, amit máig nem értek, így kénytelen voltam bukóval kidobni (mert elkapott a mohóság).

970-en 5k puffancs.

Re: nincs cím

#308941 wizes Előzmény: #308925

Próbáld ki:

http://www.orcabrowser.com/

Soxor van, hogy valami nem jól jön le, mással, akkor csak az Orca segít.

Mindíg 3-4 böngivel nyomulok:

The World, Greenbrowser,-IE kompatibilis,- Netbrokipro miatt

Orca - gecko-

Chromium7 - webkit alapu.

Tehát mind a 3 nagy rendszermotorral böngicsélek, a célnak megfelelően.