Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 13:10 zeeh_ Előzmény: #309007 Megjöttek a kőművesek? :) Elkezdték apránként bontani a falat. Inkább holnap szúrjon le 1013 után. :) 155 milla forgalom. Szép.