Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#308929 matgab Előzmény: #308882

Én beírtam anno, amikor 2880-on vettem Rábát és azt is amikor 4-500 ft körül eladtam...

no comment

Kicsit adhatnának nekem …

#308927 zeeh_

Kicsit adhatnának nekem 962-n...

963-nál fordult 1 körrel ezelőtt a kis genya. :-/

Re: nincs cím

#308925 Zabás Előzmény: #308914

ez itt OFF, de teljesen igazad van az FF teljesen elvesztette az előnyét az IE-vel szemben, már nem gyorsabb és nem fogyaszt kevesebbet.... :(

Re: nincs cím

#308923 Zabás Előzmény: #308912

de :)

Látszik, hogy nem vagyok informatikus, meg mindig az ellenállások alá teszem a megbízásokat, hogy teljesüljön 100%ra ez igaz a támaszoknál is.

Re: nincs cím

#308914 wizes Előzmény: #308899

A FF-t ahányszor felraktam annyiszor kiírtottam írmagostúl. Lomha, tohonya, memória zabáló.

Orca szintén gecko motoros és gyorsabb, jóval kevesebb memóriával.

Re: nincs cím

#308904 Zabás Előzmény: #308900

ja-ja, mert így látszik a 1014-es megálló :)

kedvenc informatikus számnál :)

Re: nincs cím

#308903 wizes Előzmény: #308899

Ehhez nem kell semmi, nem kell a lekérő delikvensnek manipulálni.

A stokis reklámok nálam sem csak a helye, - pszt!!,- mert az Orca böngiben benn az automatikus szűrő az ilyenekre.

o)

A te képeden meg jönnek a mókák.

Re: nincs cím

#308901 Stoki Előzmény: #308898

elsősorban Bendeguz kollégának tettem be, mert arról beszélgettünk, hogy simán duplázás is benne lehet ebben a rv-ben, a megosztót köszi

Re: nincs cím

#308900 wizes Előzmény: #308894

Visszanéztem, igaz, a fibó elcsúszott valszin véletlenűl valamikor megfogtam és odébb raktam.

Írtam régen csináltam a rajzot.

Így lyó leszen? Csak a Fibót raktam helyre.

http://i.imgur.com/CG3Io.png

o))

Re: nincs cím

#308899 Zabás Előzmény: #308893

szűrőt kell használni, nekem csak a kép jelenik meg /firefox/

Fel kell turbózni

NoScript plugit be kell tenni + Adblock plust

IE-nél is meg lehet csinálni és máris nincs semmi szemét, nálam a stokis reklámok sem jelennek meg, de Hercegnek ne szóljatok :) Kénytelen vagyok megnyit ni az IE-t és ott kattintgatni, másra nem is használom az IE-t :)

Re: nincs cím

#308898 Zabás Előzmény: #308890

ok és?

Ezek a rések már be lettek töltve, ha erre akartál utalni. Azóta más már a kép.

Re: nincs cím

#308894 Zabás Előzmény: #308887

Kolléga! Te mihez igazgattad a fibó alját ill. a tetejét? Mert valahogy nem stimmelnek a számok :)

1136 és a 915 közti szakaszt kén lefibóznós az a lokális alj ill a tető.

Re: nincs cím

#308893 wizes Előzmény: #308881

Megnéztem ezt is, de az ImGur egyszerűbb és gyorsabb tisztább.

Van hozzá egy segédprogi - Hyperdesktop,- letöltöd azzal is bűvészkedhetsz.

Én megnyomok Ctrl-Sh-4 gombot és fenn van a megosztón, egyből adja a linket amit csak bekopizol a kép tisztán jön le.

Ha te beteszel képet minden szemét reklám megjelenik, holott csak a képre vagyok kíváncsi.

Itt egy ahol pár nappal …

#308887 wizes

Itt egy ahol pár nappal ezelőtt húztam be a vonalakt talán a kitörés előtt 1-2 nappal, már várható volt:

http://i.imgur.com/Xal16.png

Azóta sem kellett hozzányúlni, a chart szépen rajzolódik tovább.