Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #308893

szűrőt kell használni, nekem csak a kép jelenik meg /firefox/

Fel kell turbózni

NoScript plugit be kell tenni + Adblock plust

IE-nél is meg lehet csinálni és máris nincs semmi szemét, nálam a stokis reklámok sem jelennek meg, de Hercegnek ne szóljatok :) Kénytelen vagyok megnyit ni az IE-t és ott kattintgatni, másra nem is használom az IE-t :)