Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #308893szűrőt kell használni, nekem csak a kép jelenik meg /firefox/
Fel kell turbózni
NoScript plugit be kell tenni + Adblock plust
IE-nél is meg lehet csinálni és máris nincs semmi szemét, nálam a stokis reklámok sem jelennek meg, de Hercegnek ne szóljatok :) Kénytelen vagyok megnyit ni az IE-t és ott kattintgatni, másra nem is használom az IE-t :)