Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

wizes

Itt egy ahol pár nappal ezelőtt húztam be a vonalakt talán a kitörés előtt 1-2 nappal, már várható volt:

http://i.imgur.com/Xal16.png

Azóta sem kellett hozzányúlni, a chart szépen rajzolódik tovább.