Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 10:44 wizes Előzmény: #308899 A FF-t ahányszor felraktam annyiszor kiírtottam írmagostúl. Lomha, tohonya, memória zabáló. Orca szintén gecko motoros és gyorsabb, jóval kevesebb memóriával.