Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #308872

De legalább a nyerődből buktál vissza. Van aki a tőkéből. Emlékszem a fórumon is ment a találgatás, hogy mi a fene történik, és senki nem tudta, majd kiderült a KBC szemétsége.

Persze a PSZÁF kussban maradt. Érdekes dolgok vannak.