Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #308872De legalább a nyerődből buktál vissza. Van aki a tőkéből. Emlékszem a fórumon is ment a találgatás, hogy mi a fene történik, és senki nem tudta, majd kiderült a KBC szemétsége.
Persze a PSZÁF kussban maradt. Érdekes dolgok vannak.