Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308894

Visszanéztem, igaz, a fibó elcsúszott valszin véletlenűl valamikor megfogtam és odébb raktam.

Írtam régen csináltam a rajzot.

Így lyó leszen? Csak a Fibót raktam helyre.

http://i.imgur.com/CG3Io.png

o))