Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 10:33 wizes Előzmény: #308894 Visszanéztem, igaz, a fibó elcsúszott valszin véletlenűl valamikor megfogtam és odébb raktam. Írtam régen csináltam a rajzot. Így lyó leszen? Csak a Fibót raktam helyre. http://i.imgur.com/CG3Io.png o))