Re: nincs cím
wizes Előzmény: #308881Megnéztem ezt is, de az ImGur egyszerűbb és gyorsabb tisztább.
Van hozzá egy segédprogi - Hyperdesktop,- letöltöd azzal is bűvészkedhetsz.
Én megnyomok Ctrl-Sh-4 gombot és fenn van a megosztón, egyből adja a linket amit csak bekopizol a kép tisztán jön le.
Ha te beteszel képet minden szemét reklám megjelenik, holott csak a képre vagyok kíváncsi.