Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#151424 rbbj11 Előzmény: #151420

az nem biztos.

De ha minden pénzpiaci viszony így maradna, akkor igen. Sztem nem marad így semmi.

Re: nincs cím

#151423 rbbj11 Előzmény: #151418

én nem értek vele egyet, akkor sem, ha eddig sikeres volt :) Ennyi a magyarázat :)

Így van, longolt 6 hónapig az állat....de benne volt, hogy azért, mert egy rakat pénzzel beragadt fenn. Hisz ugyebár nagy esésben sem veszi ki a pénzt....Megúszta. Sztem csak mákja volt, szerinte meg ugy reagált a piacra, ahogy kellett.

Re: nincs cím

#151420 Pityke35 Előzmény: #151408

És ha a dollár tovább gyengül...akár 1.6-ig is hosszabb távon? Akkor menni fog minden...olaj főleg.

Re: nincs cím

#151418 Amatoregy Előzmény: #151416

Most már nem értem.

8 éve sikeresen tőzsdézik nem kevés pénzzel.

Kevesli a 10 %-ot ennél többet akar.

6 hónapja duplázta a pénzét (gondolom longolt a pénze egy részéből)

Longolni akar.

Te meg shortolsz?

szerk:

Mondjuk nem mondat, hogy mit?

Arany, ezüst?

Re: nincs cím

#151417 rbbj11 Előzmény: #151416

mondjuk ezt már mástól is hallottam, hogy csak longolni kell. Ha esik a rv., aranyat longolni. Ha bull van, rv-t longolni. Ennyi. Van benne igazság....

Re: nincs cím

#151416 rbbj11 Előzmény: #151415

longolni, mi mást. A short szerinte baromság. És komoly ember nem shortol. :)

Re: nincs cím

#151413 rbbj11 Előzmény: #151409

apró megjegyzés: 8 éve tőzsdézik sikeresen. És nem kevés pénzzel.

jah hát igen, az elmult 2 éve nem sikerült jol, de szerinte most kamatostul visszakap mindent

játékpénz szórás... lufi…

#151410 Csokigyáros

játékpénz szórás... lufi pumpa...

szasztok... jó szórakozást...

Re: nincs cím

#151409 rbbj11 Előzmény: #151408

nekem ma vált nyilvánvalóvá, hogy itt a vége :D

Egyik barátom megszólalt (mindig jó indikátor....):

ő kivesz minden biztonságos befektetésből minden pénzt, nem is érdekli már a garantált 10%-os éves kamat, mert az semmi. Simán megcsinál a tőzsdén bármikor 100%-ot, mint ahogy az elmult 6 hónapban is duplázott.

Ennyi. Ezt a pénzt látjátok az utóbbi napokban, ahogy tőzsdére jön. És ez is fog elégni az utolsó centig.

p.s. és ne magyarázzam neki a hülyeségeimet, aminek köszönhetően nem nyert még többet az elmult 6 honapban. És hogy a világgazdaság helyrejött, minden csak jobb lesz stb

Re: nincs cím

#151408 rbbj11 Előzmény: #151404

dehogynem működnek, éppenhogy működnek ;) Tökéletesen jeleznek, persze nem pár napos időtávon.

10 éves kötvényeket is veszik vmiért ezerrel ;)

Re: nincs cím

#151407 akpo7 Előzmény: #151398

Latom, latom, igazabol egy hajoban evezunk. Vmennyi shortomat kistoppoltak. Annak ellenere, h. azt mondtam 2 hetig nem trade-elek, az elozo csucson visszanyitom oket. Lehet, meg ma meglesz, ha igy haladunk.

Re: nincs cím

#151406 rbbj11 Előzmény: #151403

olajat is elkezdem shortolni. Bármikor összezuhanhat mától.

Gáz más, mert nincs igazi világpiaca, nekem nem előre jelezhető.

nemcsak a részvényárak, …

#151404 Csokigyáros

nemcsak a részvényárak, már az aranyár is csúcson...

mindent vesznek ezerrel...

nem működnek az összefüggések sem...

léptem... megyek egy másik sz.r céghez...

Re: nincs cím

#151403 Amatoregy Előzmény: #151400

off..

akkor olajra és gázra is mondjál valamit.

Gáz célárak: 75-100 között... (attól függ ki mondja)

on.

Re: nincs cím

#151402 rbbj11 Előzmény: #151399

nem longoltam anynit, olyat csak nyilasi tud :) És legvadabb várakozásaimba volt csak, hogy eljut idáig. Alig adtam rá esélyt, pláne nem rakok rá egy centet se.

De ha már eljutott.....nem szeretnék lemaradni 2007 megismétlődéséről :)

Re: nincs cím

#151400 rbbj11 Előzmény: #151398

minden gyönyörűen együtt áll. Ha mégis elindulunk fel, akkor Isten óvjon minket....mert az a vég kezdete....