Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Csokigyáros

nemcsak a részvényárak, már az aranyár is csúcson...

mindent vesznek ezerrel...

nem működnek az összefüggések sem...

léptem... megyek egy másik sz.r céghez...