Re: nincs cím 2009. november 11. 13:32 rbbj11 Előzmény: #151404 dehogynem működnek, éppenhogy működnek ;) Tökéletesen jeleznek, persze nem pár napos időtávon. 10 éves kötvényeket is veszik vmiért ezerrel ;)