Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #151404

dehogynem működnek, éppenhogy működnek ;) Tökéletesen jeleznek, persze nem pár napos időtávon.

10 éves kötvényeket is veszik vmiért ezerrel ;)