Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #151416

mondjuk ezt már mástól is hallottam, hogy csak longolni kell. Ha esik a rv., aranyat longolni. Ha bull van, rv-t longolni. Ennyi. Van benne igazság....