Re: nincs cím 2009. november 11. 13:37 rbbj11 Előzmény: #151409 apró megjegyzés: 8 éve tőzsdézik sikeresen. És nem kevés pénzzel. jah hát igen, az elmult 2 éve nem sikerült jol, de szerinte most kamatostul visszakap mindent