Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #151408nekem ma vált nyilvánvalóvá, hogy itt a vége :D
Egyik barátom megszólalt (mindig jó indikátor....):
ő kivesz minden biztonságos befektetésből minden pénzt, nem is érdekli már a garantált 10%-os éves kamat, mert az semmi. Simán megcsinál a tőzsdén bármikor 100%-ot, mint ahogy az elmult 6 hónapban is duplázott.
Ennyi. Ezt a pénzt látjátok az utóbbi napokban, ahogy tőzsdére jön. És ez is fog elégni az utolsó centig.
p.s. és ne magyarázzam neki a hülyeségeimet, aminek köszönhetően nem nyert még többet az elmult 6 honapban. És hogy a világgazdaság helyrejött, minden csak jobb lesz stb