Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #151416Most már nem értem.
8 éve sikeresen tőzsdézik nem kevés pénzzel.
Kevesli a 10 %-ot ennél többet akar.
6 hónapja duplázta a pénzét (gondolom longolt a pénze egy részéből)
Longolni akar.
Te meg shortolsz?
szerk:
Mondjuk nem mondat, hogy mit?
Arany, ezüst?