Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151416

Most már nem értem.

8 éve sikeresen tőzsdézik nem kevés pénzzel.

Kevesli a 10 %-ot ennél többet akar.

6 hónapja duplázta a pénzét (gondolom longolt a pénze egy részéből)

Longolni akar.

Te meg shortolsz?

szerk:

Mondjuk nem mondat, hogy mit?

Arany, ezüst?