Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#151107 kerikoma Előzmény: #151102

Ne legyünk alatta, de lehet:)

Amcsi nem volt meggyőző, meglátjuk reggel Ázsiának milyen kedve van. Minden nap kaszinó....

csácsá

Re: nincs cím

#151102 _pda_ Előzmény: #151101

az a baj, h ezeket a hullámokat egy földrengés gerjesztette

mindíg egymás fölé tornyosulnak és egyszer betakarnak mindenkit

cunami??

Re: nincs cím

#151101 kerikoma Előzmény: #151099

Valami lesz úgy néz ki és a csinált pénz lehet, hogy gazdára talál........ Totál mesterségesnek érzek minden felhúzást, de lesz még bőjtje ennek az tuti...

A hullámokat kell megcsípni alul és felül:))) akkor jók leszünk:-)

Re: nincs cím

#151099 _pda_ Előzmény: #151092

:))

csak aztat nem értem, h mitől fosnak ha minden szép és jó, dől a pénz a nyomdából?

szerintem húzzák fel az indexeket a válság elötti szintre még idén, oszt kezdjük előlről a hullámvasutat ;-)

Re: nincs cím

#151092 kerikoma Előzmény: #151048

Csak nem akar beesni usákia.. Idegesítenek nagyon

Na még van idő estig, nincsenek valami nagy formába:)

Re: nincs cím

#151048 _pda_ Előzmény: #151008

sajnos nem sokat adtak még vissza a mai napból, ha a pénteki záróig lemenne, talán az lenne valami, mára

oszt, tovább lefelé mert megvolt az előző csúcs visszatesztje

Re: nincs cím

#151046 _pda_ Előzmény: #151014

nálam már rég betelt, legszívesebben a szekrénylábat is beshortolnám ;-)

Re: nincs cím

#151014 BudFox Előzmény: #151008

USA még azért kitartóan szívatgatja az egész világot úgynézem..:D

kíváncsi leszek mi lesz az a momentum amikor elkezdünk esni végre, és egy tartós eső trend kezdődik..vagyis mikor tellik be a pohár ?

Re: nincs cím

#150972 lackok Előzmény: #150956

Oszt most mééé ne lehetne Long?

SP500 ott van mint 10 éve! Csak kéne hasznot produkálnia a hosszútávú befektetőknek nem?..:)

Re: nincs cím

#150860 Ricsi Előzmény: #150859

Még lehet benne egy felfelé kör. Én nem lennék ideges ott, neked meg jól jönne, így drukkolok neki:)

Re: nincs cím

#150855 Ricsi Előzmény: #150853

csorgunk inkább. Én reggel 21K-n beshortoltam, most mit írogassak? VÁrom, hogy szebb legyen a pozim:)

Re: nincs cím

#150853 BudFox Előzmény: #150792

na mi van..kihalt ez a topik ? :D

Azért zuhangatunk..zuhangatunk...de még több lendület kéne ehhez...

Re: nincs cím

#150796 BudFox Előzmény: #150789

talán most elindul lefele...5600 az OTP...Egon szerint ha 5580 alá zár, akkor az eső trend lesz érvényben.