Re: nincs cím 2009. november 10. 21:46 _pda_ Előzmény: #151092 :)) csak aztat nem értem, h mitől fosnak ha minden szép és jó, dől a pénz a nyomdából? szerintem húzzák fel az indexeket a válság elötti szintre még idén, oszt kezdjük előlről a hullámvasutat ;-)