Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

_pda_ Előzmény: #151092

:))

csak aztat nem értem, h mitől fosnak ha minden szép és jó, dől a pénz a nyomdából?

szerintem húzzák fel az indexeket a válság elötti szintre még idén, oszt kezdjük előlről a hullámvasutat ;-)