Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #151099

Valami lesz úgy néz ki és a csinált pénz lehet, hogy gazdára talál........ Totál mesterségesnek érzek minden felhúzást, de lesz még bőjtje ennek az tuti...

A hullámokat kell megcsípni alul és felül:))) akkor jók leszünk:-)