Re: nincs cím
kerikoma Előzmény: #151099Valami lesz úgy néz ki és a csinált pénz lehet, hogy gazdára talál........ Totál mesterségesnek érzek minden felhúzást, de lesz még bőjtje ennek az tuti...
A hullámokat kell megcsípni alul és felül:))) akkor jók leszünk:-)